2024

Április

Álláshirdetés – Marketing és Közönségkapcsolati Főosztály vezetője

Hírek
2024.03.12.

A Janus Pannonius Múzeum a Marketing és Közönségkapcsolati Főosztályának keresi az új vezetőjét.

Az Marketing és Közönségkapcsolati Főosztály vezetője munkakör feladatainak meghatározása:

-              a Janus Pannonius Múzeum állandó és időszaki kiállításaihoz kapcsolódó sajtókommunikáció irányítása;

-              promóciós anyagok, weboldaltartalmak, hirdetések és egyéb marketingprojektek kreatív fejlesztése az egységes arculat megtartásával;

-              intézményi rendezvények megtervezése és lebonyolítása;

-              a Főosztály alá tartozó osztályok és csoportok munkájának irányítása, segítése;

-              kapcsolattartás és együttműködés a felsővezetéssel, más osztályon dolgozó munkatársakkal.

 Elvárások:

-              felsőfokú szakirányú végzettség;

-              angol nyelvtudás;

-              alapos, megbízható munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás;

-              legalább 3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony. Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Janus Pannonius Múzeum Igazgatóság (7621 Pécs, Káptalan utca 5.)

fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a jpm@jpm.hu email címen.

Jelentkezési határidő: 2024. 03. 22.

(nagyszámú érdeklődő ésvagy a munkatárs megtalálása esetén a jelentkezési lehetőséget előbb is lezárhatjuk)

Kiállítások
2023.12.01. - 2024.05.19.

„Ködképek a kedély láthatárán”

A Janus Pannonius Múzeum gyűjteményéből összeállított időszaki kiállítás az egykor Pécsett alkotó 19. századi művészek műveit, pécsi városképeket, valamint a korszak pécsi polgárainak portréit mutatja be.

Kiállítások
2023.12.14. - 2024.05.19.

Formák és transzparenciák

Bemutatható-e a magyar üvegművesség négyszáz esztendeje alig több mint százötven üvegtárgyon keresztül? Természetesen nem, de a JPM Zsolnay Múzeumban látható kiállításunk betekintést enged ebbe a világba.