2024

Április

Álláshirdetés (pályázati ügyintéző)

Hírek
2022.02.03.

A pécsi Janus Pannonius Múzeum pályázati ügyintéző munkatársat keres, teljes munkaidejű foglalkoztatással.

Feladatai:
– hazai és uniós pályázati kiírások figyelemmel kísérése,
– az intézményi pályázatok előkészítése, benyújtása,
– a projektek megvalósításának koordinálása, felügyelete, ellenőrzése, dokumentálása,
– az előrehaladási jelentések, beszámolók előkészítése,
– kapcsolattartás az érintett szervezeti egységekkel és a külső partnerekkel.

A munkakörrel kapcsolatos elvárások:
– legalább középfokú végzettség, a felsőfokú végzettség előnyt jelent
– európai uniós és/vagy hazai pályázatok kezelésében szerzett tapasztalat
társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, nyelvvizsga másolattal, rövid motivációs levéllel 2022.02.19-ig a jpm@jpm.hu email címen.

Kiállítások
2023.09.01. - 2024.09.22.

Véglegessé vált történések – Kismányoky Károly (1943-2018)

A sokoldalú művész több mint kétszáz alkotását – köztük olyan késői műveket, melyek még sosem szerepeltek kiállításon – mutatja be múzeumunk új tárlata a JPM Modern Magyar Képtárban.

Kiállítások
2023.12.14. - 2024.05.19.

Formák és transzparenciák

Bemutatható-e a magyar üvegművesség négyszáz esztendeje alig több mint százötven üvegtárgyon keresztül? Természetesen nem, de a JPM Zsolnay Múzeumban látható kiállításunk betekintést enged ebbe a világba.