2024

Április

Álláshirdetés – teremőr, pénztáros

Hírek
2024.02.26.

AZ ÁLLÁSHIRDETÉST LEZÁRTUK, TÖBB JELENTKEZÉST NEM FOGADUNK. KÖSZÖNJÜK A NAGY ÉRDEKLŐDÉST, HAMAROSAN MINDEN JELENTKEZŐNEK VISSZAJELZÜNK.

Rengeteg önéletrajzot és motivációs levelet kaptunk, ezért az álláshirdetést lezártuk, több jelentkezést nem fogadunk. Köszönjük a nagy érdeklődést, hamarosan minden jelentkezőnek visszajelzünk.

Feladatok meghatározása:

-              kiállítótér nyitása, zárása;

-              pénztárgép és banki terminál kezelése, pénztárnapló vezetése;

-              látogatói statisztika vezetése;

-              látogatók vizuális kísérése;

-              műtárgyak felügyelete.

 Elvárások:

-              érettségi;

-              kulturált megjelenés;

-              alapos és megbízható munkavégzés;

-              felelősségteljes hozzáállás;

-              jó problémamegoldó képesség;

-              nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony. Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Munkavégzés központja:

7621 Pécs, Káptalan utca 5.

Munkavégzés helye:

Janus Pannonius Múzeum állandó és időszaki kiállításai.

fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a jpm@jpm.hu email címen.

Jelentkezési határidő: a jelentkezést lezártuk.

Kiállítások
2023.12.14. - 2024.05.19.

Formák és transzparenciák

Bemutatható-e a magyar üvegművesség négyszáz esztendeje alig több mint százötven üvegtárgyon keresztül? Természetesen nem, de a JPM Zsolnay Múzeumban látható kiállításunk betekintést enged ebbe a világba.

Kiállítások
2023.12.08. - 2024.07.31.

Karszt-barlang-kutatás – Rónaki László barlangász emlékkiállítás

Rónaki László barlangkutató hagyatéka 2021-ben került a Janus Pannonius Múzeum Természettudományi Osztály gyűjteményébe. Ez az anyag kínálta az alapot a kiállításhoz, valamint a barlangok természetvédelmi jelentősége.