2024

Április

Álláshirdetés – általános karbantartó és épületgondnok

Hírek
2024.02.28.

A Janus Pannonius Múzeum általános karbantartó és épületgondnok munkatársat keres – teljes munkaidejű foglalkoztatással.

Az általános karbantartó és épületgondnok munkakör feladatainak meghatározása:

-              az épületek és berendezések napi szemrevételezése, karbantartása;

-              kisebb meghibásodások javítása, rendellenességek jelzése;

-              alkalmanként az intézményi gépkocsik vezetése.

 Elvárások:

-              középfokú végzettség;

-              rátermettség;

-              szereléshez affinitás.

Víz-, villany- vagy fűtésszerelői végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk:

teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony. Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Munkavégzés központja:

7621 Pécs, Káptalan utca 5.

Munkavégzés helye:

Janus Pannonius Múzeum ingatlanjai.

fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a jpm@jpm.hu email címen.

Jelentkezési határidő: 2024. 04. 15.

(nagyszámú érdeklődő ésvagy a munkatárs megtalálása esetén a jelentkezési lehetőséget előbb is lezárhatjuk)

Kezdés:
megegyezés szerint.

Kiállítások
2023.08.18. - 2024.05.31.

Kincs, ami van!

A csaknem 24 kilogramm tömegű, 44 080 ezüstéremből álló kincset különleges módon, hat nagy tárlóban és néhány kisebb vitrinben egyenként mutatja be a tárlat.

Kiállítások
2023.12.08. - 2024.07.31.

Karszt-barlang-kutatás – Rónaki László barlangász emlékkiállítás

Rónaki László barlangkutató hagyatéka 2021-ben került a Janus Pannonius Múzeum Természettudományi Osztály gyűjteményébe. Ez az anyag kínálta az alapot a kiállításhoz, valamint a barlangok természetvédelmi jelentősége.